Металеві заготовки для декорування купити в Києву на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Металеві заготовки

Металеві заготовки для декупажу

Металеві заготовки для декупажу представлені досить підійдуть для створення різних виробів у відомих техніках : декупаж, покриття фарбами, лаками, мозаїкою, розпис. Детальніше ...

 

 

У нашому асортиментах як і більші так і мініатюрні вироби, які використовують як основу для декору. Переваги виробів з металу - довговічність, надійність, зручність у роботі. Такі речі будуть служити вірою й правдою й довго радувати своїх власниць.

З підвищеною популярністю створювати мініатюрні декоративні садки й палісадничку у квіткових горщиках, отут ще й виникла потреба в оригінальних мініатюрних предметах меблів і саду. Міні- столики й лавочки, міні-альтанки садові й інші металеві заготовки - якісні фарбовані мініатюрні фігурки різних розмірів і форм. Комбінація флористики, садівництва й створення мініатюр - прекрасний дует для оригінальних сюжетів на невеликих ділянках. Такі лялькові меблі й лялькові мініатюра також послужить в ігрових цілях,і безсумнівно для декоративних витівок, відмінно прикрасить будь-яке приміщення.

Для романтичних вечорів, для дружніх зустрічей, для оригінальних фотосьемок, а також для прикраси інтер'єру, пропонуємо гарні металеві інтер'єрні свічники й світильники, ретро-будильники й маяки в морській тематиці. Прикрасьте Ваш будинок і створюйте затишний настрій разом з нами.

Купити металеві заготовки запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києві на Лівому березі. Серед різних художніх матеріалів, Ви безсумнівно знайдете для себе як основи так і декор для них.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники