Маркери акрилові
Головна › Маркери акрилові

Маркери акрилові

Акрилові маркери - особливо популярний товар у наш час як для професійних художників, так і для аматорів творчості на полотні або паперу. В основі чорнил йдуть пігменти й водний розчин. Користуватися такими матеріалами - одне задоволення: без запахів, відмінно накладаються й змішуються кольори, прекрасно сохнуть, яскраві відтінки й велика палітра.

Маркер акриловий Liquitex Paint Marker

, який Ви можете купити в інтернет-магазині АРТЛАВКА в Києву - це пропозиція гідної якості з перевіреною репутацією й відмінною ціною, особливо рекомендовані для професійних художників. Ширина пера 2мм в основою добірці, а також для створення широких написів є чорний колір із шириною 14мм.

Як основу можна брати будь-які матеріали - полотно, папір, картон, пластик,легко можна розмалювати дерев'яні вироби або заготовки зі скла й металу.

Переваги акрилових маркерів

  • Майстри графіті давно полюбили ці фарби, і легко ними декорують інтер'єр як усередині приміщення так і на вулиці. Liquitex Paint Marker дружать і з іншими маркерами й фарбами, у тому числі на спиртовій основі й прекрасно з ними працюють у парі.
  • Аматори скечінга також будуть задоволені таким придбанням, адже ніяких непередбачених нюансів від них не варто очікувати.
  • Високий ступінь світлостійкості, не вигорають на сонце, от тільки флуоресцентні відтінки можуть змінюватися згодом Як бачите, даний продукт по праву зайняв своє місце в нашому магазині серед таких популярних маркерів, як Copic, Graphmaster і інші, адже насамперед це 100% упевненість у відомому виробнику товарів для художніх робіт, у гідній якості й виправданій ціні.
Фільтр
Комплектація
Ціна
  •  —  грн.