Посуд для суші купити в Києві на Дарниці в Артлавці
Головна › Посуд для суші

Посуд для суші

Японська кухня прийшла в Україну зі своєю популярною стравою – суші та роли. Вони так припали до смаку за останні роки і знайшли своїх кумирів серед молоді, старшого покоління і навіть дітей, що тепер нікого й не дивують. Детальніше ...

І справа тут не лише у цікавому та смачному складі, оригінальній формі, а й у подачі. Для японців важливо все, починаючи від якості та свіжості продуктів, навколишньої атмосфери та душевного настрою, і закінчуючи посудом.

Посуд для суші та ролів

Як відомо, посуд для суші та ролів зовсім не схожий на традиційний український, тут не прийнято їсти ложкою чи виделкою. Для такої церемонії японці вигадали палички для суші. Сьогодні можна купити їх з різних матеріалів - керамічні, металеві, та й найпопулярніші та екологічні - дерев'яні. Для дітей є тренувальні з'єднані варіанти. Для соусу васабі, імбиру потрібні тарілки для суші, спеціальні піали - звичайно краще керамічні, а не пластикові. Щоб палички не бруднили стіл під час їжі, для них є спеціальні підставки.

Де купити комплектуючі для суші на подарунок?

У нашому магазині пропонуємо придбати набори посуду для суші та ролів. Прекрасні подарункові комплекти у різних варіантах та відмінної якості. Розписні тарілки та химерні підставки з люксової кераміки, оригінальні кольорові палички з ручним розписом. Все це гармонійно поєднується в акуратних коробочках і дуже стильно виглядає як для чоловіків, так і для дівчат. Такий подарунок неодмінно порадує любителя японської та китайської кухні. Залишилося тільки вибрати, який комплект купити. Є варіанти на 2, 4, 5 осіб.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.