Лялькова мініатюра, мініатюрні будиночки, меблі, посуд і аксесуари купити в Києву на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Лялькова мініатюра

Лялькова мініатюра

Лялькова мініатюра - прекрасний вид колекціонування, а також чудова ідея для подарунка для близьких і рідних. Це захоплююче створення й колекціонування лялькових мініатюрних будиночків з оформленням інтер'єрів і оздоблення різних кімнат. Детальніше ...

Майстри в усьому світі давно захоплювалися створенням казкового миру ляльковому життя. Адже ідея створювати мініатюрні ігри тягнеться ще з дитинства, коли кожній дитині хотілося пограти в чарівний мир ляльок і мініатюрних будиночків.

Зараз це стало серйозним хобі, коли створюються прообрази окремих кімнат: кімнати для принцеси, кухні, робочої майстерної рукодільниці, їдальні, кімната нареченої й ін..

Важливими елементами в ляльковій мініатюрі є аксесуари. Мінімалістичні предмети, точні копії натуральних аксесуарів і предметів інтер'єру дивують і розчулюють своєю оригінальністю, тому, як зроблені вони з таких же матеріалів, що й справжні: порцеляновий посуд, металеві каструльки й чайнички, скляні мініатюрні глечики, металевий утюжок, текстильна парасолька з рюшами, швейна машинка-немов її натуральна копія, а також дерев'яні меблі, садовий реманент у точності повторюють звичайні предмети. Розмір мініатюри - 1:12- самий популярний розмір у колекціонуванні.

Мініатюрні будиночки, румбокси настільки заворожують і захоплюють, що складно стриматися, щоб не представити себе жителем цієї прекрасної міні-країни з її чарівним миром. Ви мрієте побудувати будинок своєї мрії, або подарувати будинок мрії сестричці, дочці або подрузі - така мініатюра допоможе Вам втілити всі Ваші мрії, адже ефект візуалізації в досягненні мрії ніхто не скасовував ;)

Купити лялькову мініатюру можна в Києві й замовити відправлення по Україні.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.