Пензлі художні - товари для художників в Україні на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Пензлі

Пензлі

У рукоділлі завжди потрібні інструменти, які допомагають творити й створювати шедеври. Пензлі - саме ті помічники, без яких ніяк не обійтися й у художньому розписі й у декоруванні. Вони надійні супутники декораторів, майстрів в техніці декупажі й незамінні при розписі по різних матеріалах, з них починаються перші кроки в дитячій творчості й звісно вони вірні друзі художників і декораторів. Скільки напрямків, стільки й різних видів і конфігурацій пензлів. Для різних видів хобі можна купити пензлі в Києві синтетичні, вони довговічні, недорогі, ними можна працювати в різних техніках і з різними матеріалами, такими як акрилові й інші види фарб, лаки на різній основі, кракелюрні медіуми й пасти.

Синтетика підходить і для початківців і для дитячої творчості. Для декупажу краще вибрати плоскі й м'які, декількох розмірів для приклеювання серветок і нанесення основи на заготовку. А також круглі невеликого номери для підмальовок. У роботі з олійними фарбами, художники користуються пензликами із твердим волосом. Тут підійде колонок або щетина, вони прекрасно працюють із густими маслянистими основами. Для тих, хто малює аквареллю, варто звернути увагу на інструменти з натуральним м'яким волосом, яке добре втримує вологу. В даному випадку пропонуємо купити пензлики білочку. Її також вибирають для занять петриківського розписом.

Для створення необхідних ефектів, майстри користуються скошеними варіантами, у вигляді віяла. Також є спеціальна добірка стартових наборів для початківців, куди входять усі необхідні матеріали для декорування й художніх робіт.

Для очищення й миття після роботи з акриловими фарбами, досить помити їхньою теплою водою, а після роботи маслом, необхідний розчинник або терпентин. Зберігати свої інструменти краще в спеціальних тубусах, пеналах, які збережуть від передчасного зношування або випадкового залому. Художні пензлі для малювання купити в Києві рекомендуємо в нашому розділі "Пензлі".