Штампи силіконові й чорнило в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Штампи силіконові/ Чорнило

Штампи силіконові/ Чорнило

Силіконові штампи - досить популярний помічник у техніку скрапбукінгу. За допомогою силіконових штампів наносяться різні орнаменти й малюнки на картонну, паперову заготовку. Детальніше ...

 Штампи багаторазового використання - знахідка для скрапбукеров, тому що купивши одного разу штамп із обраним сюжетом, ним можна користуватися безліч раз, створюючи при цьому всі нові шедевр^-шедеври-скрапи-шедеври. Для роботи також знадобиться силіконова або інша прозора основа, на яку легко приклеюється відбиток і робиться візерунок на обраній рівній поверхні. Тематика досить різна, починаючи від простих завитків і куточків,віньєток і невеликих зображень на дитячу, любовну, весільну або новорічну тематику й закінчуючи складними колажами в стилі стімпанк. Фонові малюнки застосовуються для легкого створення фонів на листівках або альбомах.

Штапмпи не тільки застосовують для створення зображень за допомогою штемпельних подушечок, а й теж для того, щоб зробити об'ємні зображення в техніку ембоссінг. Для цього за допомогою клейової подушечки переноситься відбиток на поверхню, зверху посипається блискітками й спікається за допомогою спеціального гарячого фена для ембосінг, який розплавляє блискітки й тим самим створюються чарівні об'ємні написи або зображення, фонові візерунки.

Як користуватися силіконовим штампом дивитеся покрокові інструкції:

1. Зняти силіконову плівку з малюнком з підстави підкладки.

2. Прикласти штампик на прозору підкладку для штампів ( для зручного тримання й нанесення зображення).

3. Офарбити штамп чорнилом для штампів (бувають різних квітів, поштучно й у наборах асорті).

4. Нанести малюнок на потрібну поверхню, щільно пригорнувши штампик до основи.

5. При необхідності вирізати об'єкт (наприклад, квіточка, метелик, серденько) - при цьому вийде окремий декоративний елемент.

6. Штампик промити водою й повернути на підставу-підкладку для Подальшого використання.

Штампики, підкладки, а також чорнило можна купити в інтернет-магазині www.artlavka.ua і в стаціонарному магазині "АРТЛАВКА" .