Купити чорнило заправлення для маркера Copic-Artlavka.UA
Головна › Чорнило для маркерів Copic

Чорнило для маркерів Copic

Чорнило для маркерів Copic - це те саме оригінальне чорнило, яке підходило для заправлення легендарних маркерів Copic. Детальніше ...
У магазині АРТЛАВКА можна купити різні кольори для заправлення, і що важливо, по самій демократичній ціні.
Погодьтеся, досить зручно мати змінні кольори, при цьому не доводитися викидати порожній маркер. 
Варто лише підібрати потрібний колір, що пропонується палітрі, заправити й можна знову насолоджуватися малюнками й самим процесом створення скетчів, картин, малюнків, манга, листівок. 
Спиртова основа забезпечує надійність малюнка. Їх можна змішувати з іншими відтінками, одержуючи потрібну градацію. Зверніть уваги, заправляти можна будь-які маркери з різних серій Ciao, Sketch, Wide...
 

Як заправити Маркер Copic?

 
Давайте розглянемо інструкцію як заправити маркер, який став порожнім.
На флакончику з рідким барвником є позначки, за допомогою яких можемо бачити скільки залишається фарби у флаконі, щоб контролювати ступінь наповнення. Це досить зручно.
Досвідчені художники знають, що флакон досить ємний і його вистачає на багато раз. Наприклад для класичних Copic заправки старого зразку вистачить на 9 порцій, для Copic Sketch -12, для Copic Ciao -15 раз, а для широких Copic Wide - 7 заправлень із 1 флакона.
 
Не переживайте, якщо мало залили, нехай краще менше, чим перелити, адже завжди можна легко додати.
Заправляти можна різними способами:
  1.  додавати із флакона з дозатором-крапельницею по крапельці капаючи на широкий наконечник. Він буде поступово насичуватися фарбою. Знявши обоє ковпачка Ви побачите, ступінь насичення.
  2. Зняти пінцетом наконечник і влити потихеньку фарбу безпосередньо усередину. Будьте акуратні, лийте потихеньку, застеліть робочу поверхню щоб уникнути забруднень.
 
Після заправлення дайте маркеру полежати й рівномірно розподілитися по корпусу.
Для того, щоб відмити руки або будь-яку поверхню, тримаєте поруч одноразові серветки на спиртовій основі.
 
Ну от і все. За роботу.
Бережіть себе, свої руки.