Кільця для альбомів у Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Кільця

Кільця для альбомів

Важливим доповненням до заготовок з паперу й картону, для завершення й оформлення пам'ятних альбомів для світлин є кільця для скрап-альбомів.

Купити кільця для альбомів і скрапбукінгу не становить праці,коли в асортиментах велике кількість варіантів. Різняться кільця насамперед розмірів, у назві зазначений діаметр колечка. Можна підібрати потрібного кольору й відтінку, матові, металізовані, класичні пофарбовані. Вибір залежить від ідеї й загального задуму автора, від кольору альбому або паперу.

Варіанти застосування кілець

Кільця найчастіше застосовують для з'єднання різних елементів, для скріплення альбомних аркушів і обкладинок. Часто майстри скрапбукінгу використовують ці предмети як елементи декоративних прикрас у своїх роботах. Такі металеві рознімні кружечки можуть послужити й підвіскою для пташки, і ободками очей для сови, і центральною ізюминкою в листівці або альбомі. Приклеївши до підстави, такий декор доповнює виріб певним шармом.

Ще один варіант використання - для кріплення міні-тегів, бірочек, написів до подарункових пакетів. Завдяки зручному кріпленню, використовувати такий декор не становить ніякої праці. Купити кільця для скрапбукінгу в Артлавці можна від самих маленьких до більших надійних, різних кольорів. 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники