Люмінесцентні фарби, що світяться в темряві для стін, тіла, тату, одяги купити в Artlavka.com.ua у Києві! 100% гарантія! Низькі ціни! Відмінне світіння в темряві до 10 годин!
Головна › Люмінесцентні фарби, що світяться в темряві

Люмінесцентні фарби, що світяться в темряві

Люмінесцентні фарби, що світяться в темряві - це справжня знахідка для тих, хто прагне різноманітити свій будинок, зробити його яскравішим й цікавішим.

Принцип дії

її дуже простій - у складі акрил з додаванням люмінофора - спеціальної речовини, яка накопичує світло при денному або штучному висвітленні, а з настанням ночі світиться протягом 6-8 годин. Така властивість має люмінесцентна фарба й уже активно використовується для декору дитячих спалень, ігрових кімнат, нічних клубів, приміщень для свята. Маючи в будинку такі чарівні баночки з фосфорною фарбою - Ви легко зможете перетворити будь-який предмет.

На яку основу наносити?

Їх можна наносити на дерево або мдф, картон або пластик, скло, папір, а для аквагриму можна купити спеціальні неонові фарби для тіла.

Люмінесцентні фарби, що світяться для стін

Пастозна структура без запаху- прекрасний матеріал для роботи разом з дітками. Ви можете розмалювати стіни або стільці, дитячі іграшки або камінчики, ручки, фломастери, підвісні ігри, прикраси, браслети, шкільні приналежності. Ви тільки уявіть, як перетвориться кімната малятка, яке не любить укладатися спати, якщо над ліжечком оживуть феї, метелики або засвітяться зірочки, які вдень були не видні. Отут уже велике поле для творчості й уяви. І навіть якщо у Вас не вистачає художніх навичок - на допомогу прийде трафаретна техніка. Легко можете створювати будь-які візерунки на всьому, що тільки подобається.

Здивуєте гостей, прикрасивши ванну кімнату візерунками, використовуючи невидиму фарбу, яка виявиться тільки при виключеному світлі.

Фарби для тіла, тканини, тату, одягу

Улаштуйте вечірку "Glow in the dark paint", де все буде оживати тільки при виключеному світлі. Зробити оригінальний подаруночок або сувенір, просто додайте яскравого світіння улюбленим речам.

Які потрібні інструменти?

Для роботи придадуться пензлики, спонжики, трафарети.

Купити люмінесцентну фарбу або набори ТМ Acmelight запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києві. Ми гарантуємо 100% безпечну якість продукції, а також порадуємо Вас ціною й фасуванням. В асортиментах є різні відтінки зі світінням.

Не відкладайте свято на завтра, радуйте діток і улюблених, прикрашайте свій будинок, офіс, дачу, балкон або спальню. Нехай завжди різнобарвне світіння приносить Вам радість, дарує чарівні хвилини позитивного настрою!

Витрата матеріалу: для нанесення 1 шару– потрібно 20 мл на 0,2 м. кв

Фільтр
Комплектація
Ціна
  •  —  грн.