Інструменти для ліплення купити в Києву від інтернет магазину Artlavka.
Головна › Інструменти для ліплення

Інструменти для ліплення

Кожна рукодільниця знає, що маючи гарні і якісні інструменти для роботи, будь-яке захоплення перетворюється в цікаве й легке заняття. У роботі із пластичними матеріалами придадуться помічники, які не тільки полегшать роботу, а й допоможуть створювати гарні й рівні вироби, декорувати й надавати різні форми готовим виробу.

Купити інструменти для ліплення вигідно в магазині АРТЛАВКА, отут великий вибір, представлені самі потрібні й актуальні приклади від різних виробників і низькі ціни. Для тих, хто часто робить біжутерію з полімерної глини, справжніми помічниками будуть спеціальні катери з різними формочками, які дозволяють видавлювати однакові фігурки за формою й розміру. Так можна видавити безліч кружечків або ромбиків і сформувати майбутні намисто, нарізати тонкий шар пластики й видавити різнобарвні кружечки й ними прикрасити браслет або чашку.

В асортиментах представлені набори катерів, які можна підібрати залежно від заданої мети. Для нарізування однакових брусочків, у нас можна купити ніж для полімерної глини, яким зручно різати різні пластичні маси. Купити шприц для пластики рекомендуємо насамперед тим, хто прагне видавлювати різні ковбаски й ними прикрашати готовий виріб. У такому наборі 20 різних насадок, за допомогою яких можна створювати самі вигадливі вироби. Початківцю майстрові або студентові пропонуємо купити набір інструментів для скульптури. Отут є все необхідне для якісної роботи: стеки, петлі, шило,шкребок, губка для полірування. Інструмент для розкочування бусин - справжня знахідка для тих, кому необхідно робити однакові кульки або ромбики для прикрас і біжутерії.

Купити машинку для пластики радимо тим рукодільницям, хто прагне добитися кращих результатів у ліпленні. З її допомогою можна рівномірно змішувати кольору, розгортати тонкі шари, робити різні фактури за допомогою текстурних гнучких аркушів. Усі приклади неодмінно порадують як починаючих майстрів, так і діток і початківців.

Фільтр