Натуральні іграшки - заготовки для декупажу купити в Києву на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Заготовки для іграшок, фігурки

Заготовки для іграшок

Уже стало традицією в кожному будинку в переддень Новорічних і різдвяних свят декорувати дерев'яні іграшки й прикрашати ними будинок або ялинку. Чому ж так важливо зробити своїми руками декор для будинку, особливо коли в будинку є дитинки. Спільна творчість не тільки набудовує на новорічний святковий лад, але й відмінно зближає, таке спільне проведення часу дарує масу позитивних емоцій, розбудовує творчий потенціал і уява.

Для створення таких авторських іграшок у магазині АРТЛАВКА в Києву на Левом бережу їсти безліч пропозицій. На сторінках нашого сайту можна знайти самі незвичайні фігурки. Отут звичайно є зимові сюжети - рукавиця, шкарпетка, санки Діда морозу, різдвяні олені, дзвіночки, будиночок, сніговик, сніжинки, конячки, ялинкові кулі й мініатюрні ялинки, а крім цього символ наступаючим Нового року, різні фігурки тварин і багато чого іншого.

Так які є варіанти для декору таких іграшок своїми руками. Отут пропозицій безліч - насамперед це найпростіший спосіб розфарбувати акриловими фарбами. Потім можна доповнити різними ефектами - блискітками, стразами, домалювати маркерами, зробити декупаж за допомогою новорічних декупажних серветок. Звичайно ж усе це можна сполучити з іншими техніками складніше - кракелюр, состаривание, золочення. Також можна доповнити фігурку штучним снігом, сніжною пастою або інеєм. Усе це надає чудесний настрій, приносить гармонію в родину й послужить чудесним сувеніром для близьких і рідних. Купити новорічні дерев'яні фігурки можна в будь-якій кількості для домашнього або колективної творчості, а до них підібрати будь-який декоративний матеріал для створення своїх святкових шедеврів.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.