натирки для скрапбукінгу в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Натирки / Штампики

Натирки для листівок

У творчості особлива увага приділяється окремим дріб'язкам - тому як вони гармонійно сполучаються між собою по стилю, тематиці, колірній гамі й загальної концепції задуманого виробу в техніці скрапбукінгу. Чим більше оригінальних деталей буде присутній у виробі, тем стильніше воно буде виглядати. Детальніше ...

Так називається поверховість обов'язково вітається в паперовій творчості.

Штампики - популярний засіб для створення гарних відбитків з різними сюжетами на папері, кардстоке, кальці й інших основах.

Натирання для скрапбукінгу (вони ж натеркі або rub-ons) - це барвисті картинки які переводяться з тонкої пластикової основи на виріб шляхом натирання дерев'яною паличкою або іншим інструментом. Такі картинки переводяться на дизайнерський папір / картон або листівки за допомогою невеликих дерев'яних або пластикових паличок, які входять у набір з натираннями.

Як застосовувати натирання в скрапбукінгу?

Тонка плівочка із зображенням переводиться, потім верхній шар кальки акуратно зняти. При цьому картинка виглядає не як наклеєних, а як намальований сюжет. Малюнки різнобарвні й переносяться також у кольорі на багато поверхонь: паперові заготовки й картонні, тканинні вироби, дерев'яну поверхню, металеві вироби, скляні й пластикові підстави. Гарні мотиви натирань для скрапбукінгу доповнять Ваші вироби барвистим сюжетом і додадуть оригінальності листівкам і виробам. Купити натирання, як і інші товари для скрапбукінгу можна в нашому онлайн-магазині www.artlavka.ua, а також у стаціонарному магазині в Києву.

 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.