Фарби аерозольні для тканини купити в Києву за кращою ціною-магазин Artlavka.ua
Головна › Фарби аерозольні для тканини

Фарби аерозольні для тканини

Фарба-Спрей аерозольна по тканині Cadence Your Fashion - яскрава новинка в сфері декорування. Текстильна турецька фарба на водній основі порадує рукодільниць і декораторів. У палітрі 21 яскравий колір. Такі фарби в балончиках ідеально підходять для декорування літнього одягу з бавовняної або змішаної тканини. Футболки, сарафани, спідниці, блузи, а також капелюшки й сумочки, клатчі й метелики, текстильне взуття й гаманці можна легко перетворити за допомогою таких барвників.

Переваги фарби-спрей Cadence:

  • Зручність у використанні: фарбу в балончиках по 100 мл зручно розпорошувати на тканину з невеликої відстані. Вона ідеально підходить для роботи із трафаретами. Не переходить на виворіт при нанесенні
  • Безпека: у складі водна суспензія й безпечні барвники, якими можна працювати навіть із дітками, вони не заподіють шкоди здоров'ю. Працювати можна й у закритих приміщеннях, адже вони без запаху, не токсичні.
  • Надійність: кольори надійно закріплюються, не вигорають і не змиваються після закріплення праскою. 100% гарантія якості від виробника.
  • Яскрава палітра: кожний із представлених 21 відтінку - це яскравий сплеск кольору й гра уяви. Легко робити переходи й градації кольору, що дозволяє створювати більш 80 варіантів кольорів та поєднань.

Користуватися аерозольними фарбами дуже легко.

  1. Для початку виперіть і бавовняну тканину. Це робиться з метою забрати крохмаль із нової тканини, угадати усадку волокон і змити пил.
  2. Потім пропрасуйтеи й розрівняйте заготовку на столі. Для нанесення малюнка зручно користуватися трафаретами. Для цього ідеально підійдуть трафарети з колекції Cadence. Нанесіть тимчасовий клей для трафаретів і закріпите їх на заготовці.
  3. Струсніть балончик для рівномірного розподілу барвників і розпорошите з відстані 20 сантиметрів.
  4. Залишіть просохнути на 20-30 хвилин, потім виріб можна пропрасувати з виворітної сторони. Ваша робота готова до активного використання.
  5. У міру забруднення, виперіть її при 30-40 градусів. Для цього настройте машинку в ручний або делікатний режим.

Як бачите користуватися даним продуктом досить легко й зручно, а результат обов'язково Вас порадує. Купити аерозольну текстильну фарбу-спрей від Cadence Your Fashion Spray Fabric Paint запрошуємо в магазин у Києві АРТЛАВКА. Будьте оригінальні, радуйте близьких і діток такими виробами ручної роботи.Адже бути оригінальними - завжди в моді!

Фільтр
Види фарб
Ціна
  •  —  грн.