Купити вовну мериносу для валяння в Києві-Artlavka.com.ua
Головна › Вовна мериносу для валяння

Вовна мериносу для валяння

 Вовна мериносу для валяння - напевно, самий популярний матеріал для створення картини, іграшок, панно, сумок, палантинів, тапочок і інших виробів. М'яка, пухната натуральна вовна з австралійського мериносу підходить як для роботи в таких техніках, як сухе й мокре валяння. Її особливо рекомендують для створення предметів одягу, шалей, капелюхів, іграшок. Завдяки властивостям волосків начебто склеюватися між собою й звалюватися, і стало доступним створювати будь-які вироби в даній техніці. Варто потерти трошки волоски друг про друга, небагато змочивши мильною водою - як починається процес з'єднання в єдине. А також якщо проколоти голкою для валяння - матеріал також легко здобуває потрібну форму.

Купити вовну для валяння пропонуємо в магазині АРТЛАВКА поштучно або набір - є всілякі кольори. Якщо Ви проживаєте не в Києві, запрошуємо в наш інтернет-магазин. Усе що необхідно для початківців, а також для майстра - Ви легко знайдете в нас.

Якщо Ви не знайомі досконально з такою технікою створення предметів - можете подивитися майстер-клас відео, або фото з покроковим описом. Після чого Вам неодмінно захочеться створити що-небудь оригінальне своїми руками. І повірте, така робота під силу навіть дитинкам. Особливо, що стосується безпечного мокрого методу без застосування голок.

Меринос для валяння

натуральний продукт, тому виробу з нього мають чарівні властивості втримувати тепло й навіть лікувати. Взуття з мериносу - сама тепла й комфортна в носку. Ви не будете мерзнути в найдужчий мороз, а ніжкам не буде пекуче й улітку.

Це воістину універсальний матеріал. Шапки для сауни, рукавиці, валянки, шарфики будуть зігрівати Вас і радувати своїм зовнішнім виглядом.

Унікальні картини з вовни

просто оживають на панно завдяки творчості майстрів і початківців, адже тому що плавно переплітаються кольорові волоски, повторити з іншим матеріалом просто не можливо. Одного разу спробувавши творити в даному стилі, Ви ніколи не будете більше байдужі до немов живим іграшкам. Забавні котики, мишки, собачки, делочкі, півники, пташки - усе виглядає настільки натурально, що часом складно представити. А всі завдяки тому, що використовується натуральна пряжа й вовна з ягничок.

Якщо Ви розв'язали

купити меринос у Києві

- варто звернути увагу на основні кольори - білий, сірий, червоний, відтінки рожевого, зеленого, а до них додати, що душі забажається. Звичайно ж, у якості інструментів, варто купити голки для сухого валяння, килимки, декор. Усе це легко вибрати в нашому магазині, що на Попудренко, 28.Ласкаво просимо в теплий, затишний творчий світ валяння - фелтінга.