Дерев'яні ґудзики для декорування в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Декоративні ґудзики

Декоративні ґудзики

Ґудзика вже давно перестали відіграти тільки свою призначену функцію застібання одягу. Великий вибір декоративних ґудзиків з різними малюнками, з нанесеними візерунками й стильними принтами давно використовуються рукодільницями. Матеріал, з якого їх роблять дуже різноманітний - це дерев'яні, пластикові зразки, обтягнуті тканиною або з кістки, прозорі або матові з полімерних матеріалів. Вибір таких товарів широко представлений як у наборах, так і поштучно.

Декоративні ґудзики різних форм застосовуються для втілення й обробки всіляких проектів - пошиття одягу для ляльок і іграшок, декорування хенд-мейд листівок, у техніку скрапбукінгу й декорування предметів одягу, аксесуарів, сумок, капелюшків, букетиків і т.д

Для кріплення підійде не тільки нитки, можна легко приклеїти клеєм, або гарячим пістолетом, зав'язати за допомогою бантика або ниточки. Купити такий декор можна різних форм і розмірів: серденька, метелики, собачки або котики, варіанти для дівчинок і хлопчиків, у формі долоньки або ніжки - є все для різних ідеї й різних витівок!