Розпис по тканині акриловими фарбами. Батик - розпис на тканині у вільному стилі.
Головна › Розпис тканини, батик

Розпис по тканини, батик

Фарба по шкірі Cadence Vogue Leather Paint, 50 мл, Білий
Cadence (Туреччина)
185,00грн.
Фарба по шкірі Cadence Vogue Leather Paint, 50 мл, Зелений
Cadence (Туреччина)
185,00грн.
Фарба по шкірі Cadence Vogue Leather Paint, 50 мл, Синій
Cadence (Туреччина)
185,00грн.
Фарба по шкірі Cadence Vogue Leather Paint, 50 мл, Черный
Cadence (Туреччина)
185,00грн.
Фарба по шкірі Cadence Vogue Leather Paint, 50 мл, Жовтий
Cadence (Туреччина)
185,00грн.

Рукодільниць  давно цікавить і бавить красою й оригінальністю розпис по тканині акриловими фарбами, але й сам процес досить захоплюючий і цікавий. Розпис на тканині здійснюється за допомогою спеціальних фарб, які чудово фарбують волокна тканини, закріплюються праскою й після завершення роботи з розписом будуть служити Вам довго й радувати Вас і оточуючих. Розпис тканини - цікава й захоплююча техніка, яка має свої складності й секрети виконання.

Обов'язковим пунктом підготовки до нанесення малюнка буде попереднє прання й прасування текстильного виробу. Для того, щоб малюнок рівномірно лягав, текстильну заготовку потрібно розправити й при необхідності натягнути на рамку. Контурами користуються щоб уникнути змішування фарб на полотні. При створенні малюнка, наприклад на бавовняній сумці, рекомендується покласти усередину сумки плівку, щоб уникнути просочування на зворотну сторону виробу. Малюнок можна наносити пензликом, застосовуючи трафарет і спонжик.

Розпис у техніку Тань-Дай має свої особливості нанесення й сушіння виробу. Наносячи фарбу, потрібно намагатися , щоб максимально просочилися волокна, намагатися наносити насичений шар, що й буде сприяти більш яскравому й насиченому малюнку.

Популярною технікою сьогодні користується батик розпис по тканині -фарбування шовкових заготовок спеціальними фарбами по шовкові, які завдяки своїй рідкій консистенції дозволяють створювати розкішні гобелени, чарівні візерунки на шовкових хустках і інших виробах із шовку.

Розписавши хустку або палантин, Ви порадуєте себе улюблену неповторним аксесуаром або подаруєте такий оригінальний подарунок близькій людині.

З появою в нашому ассортименті фарб від турецького виробника Cadence працювати з фарбами по тканині стало легше і цікавіше. Ми пропонуємо фарбу спрей, яка відмінно фарбує будь-які тканини, навіть не потребуючи закріплення праскою чи феном. Також є відмінні фарби з металевим блиском, які чудово виграють на полотні.