Квіллінг папір інструменти
Головна › Квіллінг

Квіллінг

Квіллінг - захоплююче заняття по створенню цікаві виробів з паперу. За допомогою такої нескладної техніки по скручуванню різнобарвних паперових стрічечок легко створити різні фігурки або цілі композиції. Детальніше ...

Цікаві такі вироби як листівка, альбоми, панно й картини. Сюжети можуть бути самими різними - квіти, природа, тварини, абстракція, всілякі предмети. Для того, щоб почати творити необхідно купити такі товари для квілінгу - папір різної товщини, яка пофарбована із двох сторін, а також необхідні інструменти для квілінгу, які спрощують роботу, і сприяють тому, щоб роботи виглядали акуратно й красиво.

Насамперед потрібен інструмент у вигляді дерев'яної ручки з наконечником, який закріплює листик і накручується навколо осі. А також полегшує роботу майстра лінійка із круглими шаблонами, за допомогою яких усі вироби будуть круглими й рівномірними.

Також знадобиться клей, дуже бажано, щоб він був прозорим і не залишав слідів. Такі можете купити в нашому магазині. Ножиці для дрібних деталей придадуться в будь-якому виді творчості.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.