Полімерна глина купити в Києві від інтернет магазину Artlavka.
Головна › Полімерна глина "Fimo"

Полімерна глина "Fimo"

Полімерна глина Fimo уже стало загальною назвою. Популярність і популярність вона заслужила законно, тому що має безліч незаперечних переваг. Зручна в роботі, пластична маса, яка має кілька напрямків, які підходять для різних цілей. Класична лінійка - це глина для професіоналів, прекрасно тримає форму, підходить для моделювання дрібних деталей, не втрачаючи при цьому еластичність і задані форми. Лінійка для початківців і дитячої творчості - Soft - більш м'яка й податлива пластика, з якої легко працювати, має безліч квітів і відтінків. Полімерна глина Фимо з різними ефектами також популярна серед майстрів ліплення. Купити полімерну глину в Києву й одержати необхідну консультацію Ви завжди можете в нашому магазині.

У роботі дотримуйтеся Наступний рекомендацій, які спрощують процес і приносять жадається результат:

1. Придбання еластичності. Перед початком роботи полімер необхідно правильно підготувати. Потрібно відокремити частину й розминати руками певної консистенції. Еластичність зберігається аж до запікання.

Порада: Щоб було зручно зберігати необхідні пропорції, зробіть Наступний: якщо треба виліпити бусинки однакового розміру, беремо пластику й відрізаємо смужку. Візуально ділимо смужку наполовину, розріжемо, складаємо ці половинки разом, розріжемо, складаємо до одержання потрібного розміру. Таким чином, виходять невеликі квадратики, а з них потім легко зробити рівні бусинки.

2. Як зробити потрібний колір. Полімерна глина, як правило, змішується до єдиної маси за 5-10 хвилин. Знаючи ази комбінації основних квітів, Ви без особливої праці зможете одержати необхідний відтінок.

Порада: ціль – одержання різних ефектів. Щоб добитися ефекту «цукерки» потрібно скрутити разом дві смужки різних відтінків і розгладити їх шляхом катання. Для ефекту «мармуру» необхідно просто не змішувати до кінця два кольори й тоді вийде «мармурова» пластику.

3. Інструменти для роботи з полімерною глиною. Скляна або пластикова основа підійде для підкладки. Застосовуйте ножі канцелярські, для різання паперу, спеціальні леза. Головне, щоб вони були досить гострими, тоді виробу при різанні не будуть зазнати деформації. Полірування під водою допоможе не ушкодити сам виріб. Додати виробу сяючу поверхню допоможе замш. Запікання бусинок можна робити прямо на зубочистках. Склеїти окремі фрагменти полімеру можна за допомогою клею ПВА, а поламані частини виробу – супер-клеєм. Лак здатний додати блиск. Можна брати або матовий, або глянсовий, але тільки на водній основі.

4. Процес запікання. Для запікання підійде звичайна духовка. Можна ставити виріб у розігріту або холодну духовку. Головне дотримуватися рекомендацій в інструкції.

Духовку попередньо розігрійте до 110 °C.

Ваш майбутній шедевр помістите на тарілку (стекло, фольгу)

Процес запікання триває 20-30хв.

Роботу залишаємо в духовці до остигання, щоб зберегти форму.

Чому міняється колір? Можливо, у духовці немає точної розмітки температури, і Ви її виставили «на око». Або ж духовка працює неправильно. Якщо Ви почули захід пластику, а потім з'явився блиск, то це є ознакою занадто високої температури. Для уникнення таких проблем краще на початку зробити тест із невеликими шматочками полімеру, а потім уже запікати сам виріб.

5. Заходи безпеки.

Необхідно обережно використовувати леза в роботі. Для готування будь-якого виробу потрібен гострий предмет. Запам'ятаєте, різати потрібно « від себе».

Ніж для полімеру повинен бути окремим.

Мийте завжди руки після пластики.

Не запікайте полімер в мікрохвильовці.

Не перевищуйте температуру вище, чим зазначене в інструкції. У випадку, якщо Ви виріб перепекли, відразу ж виключайте духовку, відкривайте її дверцята й вікна. Якщо Ви при роботі почали почувати себе погано, відразу звернетеся до лікаря. Їжу, яка була на кухні відкрита під час перегріву пластики, необхідно викинути.

Після запікання потрібно вимити духовку.

З полімерною глиною можуть працювати самостійно діти не молодше 8 років.

Купити полімерну глину Фимо можна в нашому магазині. 

Фільтр