Tilda - купити аксесуари до тканин і наборам Тильда в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Аксесуари Тильда

Аксесуари Тильда

Чарівні декоративні доповнення до тканин і наборам Тильда - це ті самі ізюминки, які надають виробам оригінальності й дізнаватися почерк.

При пошитті м'яких іграшок робота не обмежується тільки пошиттям виробу, а й створенням дізнаватися образа, доповнення дріб'язками й ізюминками, прикраса декором і створення характеру. Романтичні крильця ангела, підставка для ляльок, набори декору й прикрас, мініатюрні котушки й стрічечки. Усі ці предмети в дізнаватися стилі Tilda з якісних матеріалів, часто з вінтажними квітковими візерунками.

Аксесуари для ляльок Тильда можна підібрати до потрібної колекції тканин і пошити чарівну м'яку іграшку. У нашому магазині можете знайти й купити волосся для ляльок, папір і серветки, ґудзика й наклейки - усе від офіційного виробника Тильда.

Якщо Ви прагнете купити аксесуари для Тильда - заходите до нас і ми допоможемо у виборі декору для ляльок своїми руками. У нашому магазині безліч товарів для створення іграшок своїми руками. Будьте оригінальні й неповторні разом з розкішними аксесуарами з різних колекцій Tilda. Ви одержите обов'язково позитивні емоції при пошитті ляльок, а у Вашому будинку поселиться чарівне створення, відірвати око від якого не буде сил ні у Вас, ні у Ваших дітей і гостей. Усі аксесуари для ляльок Tilda можна замовити в нашому магазині в Києву, а також замовити через інтернет-магазин artlavka.ua

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники