Допоміжна хімія для художніх робіт купити в Києві в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Допоміжна хімія

Допоміжна хімія

Текстурний 3D гель, прозорий, 150мл
FD (Україна)
65,00грн.

Живопис -  це та техніка прикладного мистецтва, яка популярна й відома давно, а матеріали, які здавна використовувалися майстрами живопису з кожним роком удосконалюються, і користуються особливим шануванням і попитом.

Будь-якому художникові в роботі потрібні не тільки фарби, але й потрібно купити допоміжну хімію для художників. Так, для створення захисної плівки й для того, щоб зберегти шедевр на довгі роки, обов'язково мати в арсеналі захисний лак. Сьогодні є безліч пропозицій, серед них особливою популярністю користується густий даммарний лак на основі густих смол, який надає картині глибину й додаткові оптичні ефекти. Акриловий вид на водній основі також популярний серед художників і декораторів, тому що він підходить для роботи з різних готових поверхонь, швидко сохне й не має запаху.

В арсеналі матеріалів живописця завжди є місце оліям, без яких не можливо працювати олійними фарбами. Натуральна льняна олія служить розріджувачем для олійних фарб, прискорює час висихання.

Розріджувачі й розчинники також актуальні для роботи в різних техніках. З їхньою допомогою також миють інструменти. Досить популярний розріджувач без запаху. З ним легко працювати в закритих приміщеннях, адже він не виділяє неприємного різкого аромату, але й працює як звичні розріджувачі. Розріджувачі для акрилових фарб застосовуються в тих випадках, коли потрібно розвести фарбу, не зменшуючи її інтенсивність.

Для підготовки основи, чи то полотно, дерево або будь-яка заготовка потрібні ґрунти. З їхньою допомогою підготовляється основа для майбутньої розпису або декору. У декоративних техніках користуються популярністю різні медіуми й текстурні пасти зі спеціальними ефектами - з піском або прозорими гранулами, з ефектом мармуру, граніту, каменю й інших натуральних матеріалів. Купити допоміжні матеріали для художнього живопису в Києву завжди можна за доступними цінами в магазині "АРТЛАВКА"