Дитяча творчість - купити набори для дитячої творчості в Києві від Арлавка.
Головна › Дитяча творчість

Набори для дитячої творчості

Ерудованість і відмінна пам'ять, допитливість і жага нових відкриттів - це те, що буде надійним супутником дитині і в дорослому житті. Все для розвитку дитячої творчості

• Фарби й олівці.

З ранніх років діти відчувають любов до яскравих різнокольорових олівців, фломастерів та фарб, внаслідок чого на шпалерах з часом з'являється кумедна «наскальний живопис», тому важливо змалечку привчати дитину до роботи з папером і картоном. Для тих, хто малює маркерами можна купити спеціальні альбоми для маркерів, для акварельних фарб є також папір, що гарно поглинає вологі фарби. • Набір кольорового паперу і картону. Дрібна моторика, яка стимулюється під час створення мініатюрних фігурок з кольорового паперу або яскравою аплікації, сприятливо впливає на формування мови і інші важливі процеси в розвитку дитини. Зараз популярні різні види паперу і варіанти роботи– гофропапір для поробок, папір для орігамі та квілінгу, набори для створення листівок в стилі скрапбукінгу.

• Розпис по дереву.

Навчаючись працювати з таким незвичним матеріалом, як дерево, дитина навчиться самостійно декорувати і розфарбовувати дерев'яні кухонні дощечки, підставки під гарячий посуд, новорічні прикраси, поступово розвиваючи і примножуючи свою майстерність.

• Вітражні фарби.

За допомогою вітражних фарб можна перетворити будь-яку чашку, рамку для фотографій, що призведе дитини в справжнє захоплення і дозволить поглянути по-новому на старі, перш зовсім нецікаві речі. • Гравюра і полотна з контуром. Зовсім маленьким дітям простіше працювати з готовим фоном або об'ємним малюнком, розфарбовуючи або прорисовуючи які, він краще ознайомиться з пропорціями і деталями малюнків, що згодом постарається передати на власних роботах.

• Ліплення.

Ніщо так не захоплює уяву дитини, як ліплення, коли з однієї упаковки з якісним матеріалом і яскравими насиченими кольорами можна створити ціле містечко, зоопарк або забавну сценку. Зараз ми пропонуємо різні матеріали для ліплення – пластилін, полімерна глина, самозастигаючі пластичні маси, легкий повітряний пластилін « Ліпака», що дозволяє створювати безліч цікавих фігурок, з різних кольорів.

•Аквагрим

Захоплюючі набори від відомих виробників фарб для обличчя. Тут можна створювати будь які малюнки и узори на свій смак. Особливо актуальні такі товари на дитячі свята. Різноманітні набори для творчості В нашому магазині Ви можете купить набори для створення мильних бомбочок, картин з шерсті, картин з ниток в техніці Стрінг-Арт, а також багато інших напрямків, які неодмінно захоплять ваших діток і подарують їм корисні години релаксу .