Художні акварельні фарби купити в Києві за низькою ціною.
Головна › Акварельні фарби

Акварельні фарби

Художні акварельні фарби - популярний засіб для втілення творчих задумів на папері. Серед популярних властивостей є те, що вона створює м'який і прозорий барвистий шар, і тим самим художник уміло підкреслює натуральну природність відтінків і півтонів, плавних колірних переходів.

Для малювання використовують спеціальний папір саме для цього типу образотворчих матеріалів. Він найчастіше білого кольору й має так званий стільник, який поглинає воду. При написанні картин, художник малює по мокрому паперу, що й дозволяє створювати чарівні картини з натуральною розпливчастістю. Різні кольори накладаються один на одного, при цьому в процесі роботи вони завжди прекрасно змішуються між собою для створення потрібного ефекту й відтінку.

Майстер образотворчого мистецтва повинен працювати швидко, адже фарби моментально змішуються створюють переходи й відтінки. Роботи виконані за допомогою таких матеріалів немов повітряні, прекрасно передають відблиски й світлові ефекти, створені силуети вишукані й ніжні, легкі й сяючі.

Купити акварельні фарби в Києві

можна в нашому магазині як у кюветах поштучно, у наборах і готові в тюбиках. У процесі роботи кювету викладають на палітру й розмочують водою до одержання певної насиченості й густоти кольору, а з тюбика видавлюється потрібна кількість для виконання завдання.

На додачу Ви завжди знайдете натуральні білячі пензлі, які спеціально підходять для роботи з водянистими фарбами, чудово втримують вологу на волосках і створюють шедеври у вмілих творчих руках. Акварельні фарби надійні супутники студентів, початківців і професіоналів.