Трансфери для декупажу купити в Києву - Artlavka.ua
Головна › Трансфери

Трансфери

 Трансфери - переводні картинки використовуються для імітації художнього розпису на будь-якій поверхні. Це тонкі зображення нанесені на плівку, які легко переносяться й приклеюються на обрану тверду поверхню. Такі малюнки не втрачають своєї насиченості й прекрасно заміняють звичайний декупаж без застосування спеціальних декупажних клеїв. Підходять для декору темних і світлих виробів. За допомогою таких картинок Ви легко задекоруєте предмети меблів і інші декоративні предмети в інтер'єрі, дрібні вироби з дерева й супутніх матеріалів, а також порцеляна, скло, тканина й інші поверхні.

Як користуватися:

1. Насамперед виріжте потрібний фрагмент малюнка.

2. Потім зніміть захисну прозору плівку.

3. Покладете малюнком униз на основу.

4. Намочіть поролонову губку або пензлик у воді й щедро змочите паперову вирізку.

5. Притримуючи пальцями паперову основу, зруште її на себе, залишивши тільки тонкий малюнок на основі.

6. Розгладьте можливі складки вологим пензликом або серветкою, намагайтеся уникати утвору пухирців повітря.

7. Після того, як зображення нанесене, промокніть сухою серветкою

8. Для додання блиску й додаткового захисту - нанесіть акриловий лак.

Після того, як малюнок висохнув, Ви можете додатково прикрасити його контуром, блискітками, поталью і ін. матеріалами.

  • При використанні на склі або порцеляні, Вашу роботу необхідно додатково запекти при 180 °З 20 хв, і потім такий виріб можна легке мити! Також можете залишити задекорований виріб на 21 день. У такий спосіб воно зафіксується природнім способом. 
  • Для перекладу зображення на тканину, просто проутюжьте 2 хвилини картинку на тканині, потім через хвилину зніміть захисну плівку - яскрава аплікація готова!

Купити турецький трансфер Cadenсe Трансфер «Gulsun Ulku» у Києву запрошуємо в магазин АРТЛАВКА, де Ви зустрінете кілька колекцій з яскравими сюжетами для Ваших оригінальних робіт. Особливою популярністю користуються квіткові й мереживні мотиви, а також будуть цікаві метелики, куточки й візерунки із блискітками. Контурні сюжети ідеально підходять для розмалювання фарбами: вітражними текстильними або акриловими. За допомогою такого нового матеріалу в сфері декорування в Україні Ви зможете створювати неповторні вироби, які здивують досвідчених майстрів своєю тонкістю й добірністю.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.