Лак для декупажу купити в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Лаки

Лак акриловий

Для фінального завершення різного роду робіт застосовуються лаки. Їхня головна функція - захист верхнього шару виробу від ушкоджень. Вони захищають готову роботу від впливу вологи, сонячного світла, подряпин. Будь-який виріб необхідно додатково захистити для того, щоб продовжити термін служби. В арсеналі матеріалів для фінішного покриття існує безліч прикладів.

Бувають глянсові або матові, їх ефект схожий зі світлинами.

  • Глянцеві застосовуються тоді, коли потрібний лиск і блиск, так фарби стають яскравіше, а виріб сіяє. Коли ж необхідно трошки приглушити кольору й зробити акцент на вінтажності й натуральності, на допомогу прийде матовий медіум.
  • Сатиновий - не має такого вираженого блиску, але має легкий блиск. Популярним засобом для додання виробу бархатистої поверхні вважається блиск із ефектом велюру. Він давно популярний серед декупажніц, і декораторів, які створюють виробу з гарним стародавнім видом. Купити велюровий рекомендуємо для покриття дерев'яних, металевих і інших основ.
  • Також для додання состаренного відтінку можна купити лак з ефектом старовини. Легкий жовтуватий відтінок надає особливий ефект старіння. Скриньки або ключниці, комоди або баночки виглядають досить привабливо в комбінації із кракелюрний й состарівают медіумами.

Для декору рекомендуємо купити акриловий лак на водній основі, він без заходу, не токсичний, підходить для декупажу, декору й дитячої творчості. Лаки в складі яких є хімічні основи, мають невеликий захід і застосовуються для досягнення різних додаткових ефектів. Наприклад для художнього живопису можна купити лак для художників у спреї або баночках, вони прекрасно захищають малюнки для довговічного використання. Для нанесення пасують пензлі із синтетичних волосків, які потрібно помити відразу ж після закінчення роботи.