Люверси для скрапбукінгу в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Люверси

Люверси для скрапбукінгу

Люверси давно застосовуються у швейній і декоративній справі. Наприклад при виготовленні взуття, пошитті платтів, майстер установлює металеві кружечки, крізь які можна просмикувати стрічки, шнури, а також у якості декоративної обробки.

У скрапбукінгу також не обійтися без них, адже вони виконують безліч функцій, починаючи із практичної й з метою додаткової прикраси роботи. Першорядна й така необхідна функція - скріплювати різні аркуші паперу за допомогою брадс, а для захисту дизайнерського картону від ушкоджень майстра встановлюють ці колечка, з якими виріб прослужить багато й багато років, адже виробу в техніку скрапбукінгу розраховані на довголітнє зберігання й використання. З такими надійними підставами, можна буде безтурботно перегортати фотоальбом або із захопленням вести щоденник або кулінарний блокнот.

Як установлювати люверси

Залежно від мети, такі обжімателі встановлюють на паперові, картонні, шкіряні й тканинні основи. Купити люверси для скрапбукінгу просто, а встановити новачкові не завжди зрозуміло з першого разу. На допомогу приходять інструменти для установки, а досвідчені дизайнери користуються плоскогубцями, затисками й іншими зручніше інструментами, правда при цьому треба запастися терпінням і прикласти небагато зусиль.

А якщо купити установник люверсів у нашому магазині скрапбукінгу, проблем з установкою не буде.  Потренувавшись небагато, кожному буде під силу встановити люверси акуратно й надійно.

У нашому асортиментах завжди є різні кольори й відтінки, різні розміри. Ціна на люверси теж відрізняється залежно від комплектації й кольору. Двоколірні набори завжди користуються популярністю серед скрапбукеров.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники