Матеріали для декорування в Києві в магазині АРТЛАВКА | Матеріали для декору.
Головна › Матеріали для декорування

Матеріали для декорування

Мішковина натуральна, 50х50см
Україна
45,00грн.
Фоаміран рожевий темний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран фіолетовий, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран бузковий, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран синій, 1.7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран тілесний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран червоний темний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран чорний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран коричневий, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран м'ятний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран оранжевий, 1.7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран салатний, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.
Фоаміран, жовтий, 1,7мм, А4
Santi (Англія)
8,00грн.

Творчість - це неосяжний світ фантазії й майстерності. З кожним роком індустрія товарів для творчості пропонує все нові й нові матеріали й аксесуари для творчості. На зміну класичним і звичним з дитинства матеріалам приходять нові інноваційні, з якими зручно й легко працюється. У розділі "Матеріали для декорування" кожна рукодільниця знайде для себе ті оригінальні дрібнички, які прикрасять будь-який виріб.

Декор-елементи здатні якісно перетворити будь-яку листівку або скриньку, допоможуть створити оригінальну прикрасу для дівчинки із квіточок, бусин, тичинок і ягідок. Мініатюрні сонечка просто класика для декору листівок і подарунків, упакування для квітів і сувенірів. Мініатюрні прищіпки затребувані в скрапбукінгу й для розміщення світлин. З таким більшим асортиментами стрічечок і тасьм можна легко підібрати потрібне уркашеніе для створення певного акценту в роботі. Камені, стрази, перлинки й інші декоративні прикраси давно полюбилися рукодільницями, які творять у самих різних напрямках.

Контурні й об'ємні наклейки - простий спосіб додати святкового оформлення альбомам. Металеві прикраси, або ще їх називають шармики - вони те й використовуються для додання особливого шарму, особливого настрою, адже їх можна підбирати в потрібній тематиці. Такі матеріали, як фетр і фоаміран підходять для дитячих виробів і для будь-яких професійних декоративних композицій - квіток, м'яких іграшок, декору для скрапбукінгу. Крепований папір - відмінний матеріал для створення штучних квітів, букетів із цукерками, декору для інтер'єрів і дня народження. 

Купити матеріали для декорування не складно, можна вибрати товари на сайті або купити декор у нашому магазині. Декор для скрапбукінгу порадує будь-якого майстра цієї захоплюючої справи.