Матеріали для декорування в Києві в магазині АРТЛАВКА | Матеріали для декору.
Головна › Матеріали для декорування

Матеріали для декорування

Наклейки "Summer botanical story"
FD (Україна)
38,00грн.
Ангелик із соломи
45,00грн.

Творчість - це неосяжний світ фантазії й майстерності. З кожним роком індустрія товарів для творчості пропонує все нові й нові матеріали й аксесуари для творчості. На зміну класичним і звичним з дитинства матеріалам приходять нові інноваційні, з якими зручно й легко працюється. У розділі "Матеріали для декорування" кожна рукодільниця знайде для себе ті оригінальні дрібнички, які прикрасять будь-який виріб.

Декор-елементи здатні якісно перетворити будь-яку листівку або скриньку, допоможуть створити оригінальну прикрасу для дівчинки із квіточок, бусин, тичинок і ягідок. Мініатюрні сонечка просто класика для декору листівок і подарунків, упакування для квітів і сувенірів. Мініатюрні прищіпки затребувані в скрапбукінгу й для розміщення світлин. З таким більшим асортиментами стрічечок і тасьм можна легко підібрати потрібне уркашеніе для створення певного акценту в роботі. Камені, стрази, перлинки й інші декоративні прикраси давно полюбилися рукодільницями, які творять у самих різних напрямках.

Контурні й об'ємні наклейки - простий спосіб додати святкового оформлення альбомам. Металеві прикраси, або ще їх називають шармики - вони те й використовуються для додання особливого шарму, особливого настрою, адже їх можна підбирати в потрібній тематиці. Такі матеріали, як фетр і фоаміран підходять для дитячих виробів і для будь-яких професійних декоративних композицій - квіток, м'яких іграшок, декору для скрапбукінгу. Крепований папір - відмінний матеріал для створення штучних квітів, букетів із цукерками, декору для інтер'єрів і дня народження. 

Купити матеріали для декорування не складно, можна вибрати товари на сайті або купити декор у нашому магазині. Декор для скрапбукінгу порадує будь-якого майстра цієї захоплюючої справи.