Лялькові будиночки й рум-бокси купити в Києву на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Лялькові будиночки, рум-бокси

Лялькові будиночки, рум-бокси

Лялькова мініатюра - захопливу заняття по створенню мініатюрних будиночків, обстановки кімнат, колекціонуванню мініатюрних предметів і аксесуарів, відтворених з максимальною точністю до натуральних предметів.

Майстри лялькових мініатюр намагаються створити кімнати в одній стильовій і тимчасовій картинці, додають підходящі аксесуари, меблі, і привнести затишок і настрій певної епохи й часу. У лялькових будиночках "клеяться" шпалери, розміщається стильні меблі: отут і дивани обтягнуті тканиною, зручні м'які крісла, затишні мініатюрні столики з начебто тільки що налитим чаєм і свіжим хлібом із пляшечкою витриманого французького вина.

Шедоу-Бокси, рум-бокси, будиночки створюють у різній тематиці. Отут і кімната нареченої з аксесуарам : плаття, білосніжна парасолька, прикраси, капелюшки, намисто, обстановка й меблі у світлих тонах - усе нагадує про ніжний і врочистий день у житті кожної дівчини. Такий весільний мініатюрний будиночок - прекрасний подарунок і сувенір. Майстри мініатюр відтворюють кімнати й куточки садівниць, вантажні кімнати, замки, лялькові рум-бокси в стилі вінтаж і шебби-шик, які тонко відображають характер і захоплення своїх хазяїв.

Лялькова мініатюра набирає все більшу популярність також серед українських майстрів по відтворенню українських мініатюрних будиночків з відповідним українським побутом і обробкою, згідно прадавнім вікових традицій і звичаїв українського.

Купити лялькові будиночки й рум бокси можна знайти на artlavka.ua, а також у магазині товарі для творчості в Києві. за адресою: вул. Попудренко, 28/12, поруч із метро Дарниця. З будь-яких питань звертайтеся по телефону інтернет-магазину АРТЛАВКА 098-30-20-250

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.