новорічний декор своїми руками
Головна › Новорічний декор

Новорічний декор

У зимові дні чекаючи новорічних свят кожному хочеться трішки чарівництва й казки. Для створення святкового настрою потрібно підготуватися: нарядити ялинку, приготувати подарунки, прикрасити будинок або квартиру, написати лист Дідові Морозу, підписати оригінальні листівки рідним і друзям, зробити сувенір колегам або подружці.

Для того, щоб спокійно й із задоволенням зробити всі заплановані справи, найкраще почати готуватися заздалегідь. Адже ще треба й убрання підібрати й святковий стіл накрити, та й мало яких непередбачених справ з'явиться.

Для створення оригінальних сувенірів і листівок, подарунків і сюрпризів, оформлення інтер'єру ми пропонуємо великий вибір декору й прикрас. У магазині АРТЛАВКА ми пропонуємо все потрібне для створення святкового настрою: новорічні фігурки й прищіпки, основи для різдвяних віночків і ялинок, дзвіночки й дзвіночки.

Також у нас можна купити матеріали для декору - блискітки, стрази, камені, штучний сніг, контури з ефектом перлів, штучні перлинки. Для тих, хто прагне зробити оригінальну листівку або фотоальбом своїми руками пропонуємо купити товари для скрапбукінгу на новорічну тематику. Папір, прикраси, штампи, брадси, вирубки, стікери, металеві й пластикові прикраси.

Штучні гілочки й букетики, зимові ягідки додадуть будь-якому виробу зачарування й нарядність. Також великий асортименти товарів для того, щоб створити затишну атмосферу будинку: романтичні світильники, насипні сніжні піскові свічі, сімейні фоторамки й багато чого іншого.

Якщо Ви губитеся й потребуєте консультації, просто подзвоніть нам і ми обов'язково допоможемо Вам з вибором цікавих товарів і запропонуємо кращі ціни й пропозиції. Купити новорічний декор запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києву. Для жителів міст України відправляємо товари перевізниками. Ласкаво просимо в світ новорічного настрою!