Квіллінг - майстер-клас по квілінгу на сайту АРТЛАВКА.
Головна › Майстер-Клас "Квіллінг на підношенні"

Майстер-Клас "Квіллінг на підношенні"

Час оброблення замовлень від 2-3 робочих днів. Дякуємо за розуміння!!!

Декоруємо дерев'яне підношення в техніку квіллінг

Квіллінг — один із самих популярних видів рукоділля. За допомогою скручених у спіральки паперових смужок можна виготовляти найкрасивіші об'ємні композиції. Якщо Ви прагнете стати власником незвичайного виробу, то цей квіллінг майстер клас для Вас. З його допомогою можна створити унікальне підношення з незвичайно гарними візерунками.

Вам знадобиться невеликий набір матеріалів і інструментів. Отже, почнемо майстер клас по квілінгу.

Для створення візерунка на підношенні в техніку «квіллінг» Вам потрібні:

  • Дерев'яне підношення
  • Поролонові спонж
  • Смужки для квілінгу
  • Акрилова срібна фарба
  • Пінцет
  • Фінішний глянсовий лак
  • Плоский пензлик
  • Клей
  • Інструменти для квілінгу

Крок 1. Сухе й чисте дерев'яне підношення красимо акриловою фарбою у два етапи. Спочатку плоскою пензлем, потім (після висихання) — поролоновим спонжем. Залишаємо підношення на якийсь час. Він повинен повністю просохнути. Щоб прискорити процес висихання, можна скористатися феном. 

Крок № 2. З паперових смужок для квілінгу створюємо різні завитушки й кружечки. Як це зробити? Розщепленим кінцем інструмента беремо смужку й накручуємо рол. Далі знімаємо заготовку й докручуємо її за допомогою пальців. Колечко, що вийшло в процесі роботи, злегка розпускаємо, і зовнішній кінчик закріплюємо клеєм.
Крок № 3. Тепер приступаємо до Наступний етапу. Підготувавши елементи для квілінгу у вигляді кружечків, слід зробити з них інші деталі — листочки й крапельки. Просто сплющуємо їх, надаючи потрібну форму. Далі готові елементи необхідно розмістити на підношенні за допомогою пінцета, створюючи малюнок. Сформувавши сюжетну композицію, наносимо клей.
Крок № 4. Зовнішню частину підношення й ручки офарблюємо акриловою фарбою. Роботу проводимо у два етапи. Спочатку використовуємо пензель, потім — спонж. Після того, як фарба повністю просохне, наносимо на підношення фінішний лак.
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:
Останні відгуки
5
19.01.2021
Отличные маркеры. Как всегда качество на высоте! Спасибо
Передплата на новині